Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Jemná směs na klíčky Vilmorin Premium 20 g

Neohodnoceno
38 Kč
Skladem (>5 ks)
Klíčky Jemné směsi Vilmorin Premium obsahují semena tolice vojtěšky a ředkvičky. Pravidelná konzumace klíčků zaručuje nejen dobrou náladu a posílení odolnosti organismu, ale umožňuje také zachování štíhlé postavy. Můžeme je přidávat do hlavních jídel, salátů a na chlebíčky.

Klíčky jsou často nazývány duší rostlin nebo pokrmem života. Byly umístěny na čele tzv. seznamu bioaktivních potravin, které vyživují a léčí. Je výhodné mít je stále po ruce, protože jsou skutečně pramenem zdraví v podobě, která je snadno vstřebatelná lidským tělem.

Mladé výhonky rostlin jsou ideálním zdrojem mnoha cenných a nezbytných výživných látek. Jsou továrnou na vitamíny (mj. C, B1, B6, B9, B12, D, E a H), makroprvků (železo, fosfor, vápník, hořčík, draslík) a mikroprvků (zinek, jód, mangan, měď, lithium a selen). Dodávají také hodnotné bílkoviny a mastné kyseliny omega-3. Vzhledem k bohatství obsažených látek jsou vhodné zejména pro děti, mládež a starší osoby.

Použití Jemné směsi na klíčky Vilmorin Premium:
Semena nasypejte do propařené skleněné nádoby, ve které je chcete klíčit, a zalijte na několik hodin vodou. Vodu pak odlijte, nádobu zakryjte vázou a umístěte na stinné místo. Dvakrát denně vodu měňte. Po několika dnech, až se začnou rozvíjet první dva lístky vojtěšky a ředkvičky, klíčky můžete i s kořenem a semenem konzumovat. Ke klíčení vojtěšky a ředkvičky také můžete použít Vilmorin klíčící misku z Domácí zahrádky.

Země původu: Italie
Složení: semena vojtěžky 50 %, ředkvičky 50 %
Způsob skladování: skladujte na tmavém a suchém místě
Výrobce: Vilmorin Jardin
Adresa: 65 rue du Luzais, St Quentin Fallavier, Francie

Kód Kód: VILP551
Jméno značky: Vilmorin
Kategorie: Semena na klíčky
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vilmorin je francouzský prodejce semen zeleniny, květin, bylinek, netradičních rostlin, BIO semen a dalších.

 

Začátky značky Vilmorinu sahají do roku 1743, kdy Claude Geoffroy (Mistryně obchodu se semeny) a Pierre d’Andrieux (dvorní botanik krále Ludvíka XIV.) otevřeli na nábřeží Quai de la Mégisserie v Paříží obchod se semeny a rostlinami pod názvem Coq de la Bonne Foy.