Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Vojtěška na klíčky Vilmorin Classic 20 g

Neohodnoceno
Klíčky vojtěšky Vilmorin Classic vypadají jako rýžové nudle a výborně ozvláštní jakékoli podávané jídlo. Výsev celoročně
25 Kč
Skladem (>5 ks)
Klíčky vojtěšky Vilmorin Classic vypadají jako rýžové nudle a výborně ozvláštní jakékoli podávané jídlo, použijí-li se jako dekorace na talíři. Pravidelná konzumace klíčků zaručuje nejen dobrou náladu a posílení odolnosti organismu, ale umožňuje také zachování štíhlé postavy. Jsou bohatým zdrojem železa pro ty, kteří nesnášejí umělé doplňky stravy. Můžeme je přidávat do hlavních jídel, salátů a na chlebíčky.

Klíčky jsou často nazývány duší rostlin nebo pokrmem života. Byly umístěny na čele tzv. seznamu bioaktivních potravin, které vyživují a léčí. Je výhodné mít je stále po ruce, protože jsou skutečně pramenem zdraví v podobě, která je snadno vstřebatelná lidským tělem.

Mladé výhonky rostlin jsou ideálním zdrojem mnoha cenných a nezbytných výživných látek. Jsou továrnou na vitamíny (mj. C, B1, B6, B9, B12, D, E a H), makroprvků (železo, fosfor, vápník, hořčík, draslík) a mikroprvků (zinek, jód, mangan, měď, lithium a selen). Dodávají také hodnotné bílkoviny a mastné kyseliny omega-3. Vzhledem k bohatství obsažených látek jsou vhodné zejména pro děti, mládež a starší osoby.

Použití vojtěšky na klíčky Vilmorin Classic:
Semena nasypejte do propařené skleněné nádoby, ve které je chcete klíčit, a zalijte na několik hodin vodou. Vodu pak odlijte, nádobu zakryjte vázou a umístěte na stinné místo. Dvakrát denně vodu měňte. Po několika dnech, až se začnou objevovat zelené kuličky první lístků vojtěšky, můžete celé klíčky i s kořeny sníst. Ke klíčení vojtěšky také můžete použít Vilmorin klíčící misku z Domácí zahrádky.
Země původu: Holandsko
Složení: semena vojtěžky 100 %
Způsob skladování: skladujte na tmavém a suchém místě
Výrobce: Vilmorin Jardin
Adresa: 65 rue du Luzais, St Quentin Fallavier, Francie

Kód Kód: VIL552
Jméno značky: Vilmorin
Kategorie: Semena na klíčky
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vilmorin je francouzský prodejce semen zeleniny, květin, bylinek, netradičních rostlin, BIO semen a dalších.

 

Začátky značky Vilmorinu sahají do roku 1743, kdy Claude Geoffroy (Mistryně obchodu se semeny) a Pierre d’Andrieux (dvorní botanik krále Ludvíka XIV.) otevřeli na nábřeží Quai de la Mégisserie v Paříží obchod se semeny a rostlinami pod názvem Coq de la Bonne Foy.