Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Hořčice na klíčky Vilmorin Classic 20 g

Neohodnoceno
Klíčky hořčice Vilmorin Classic jsou lehce pikantním zdrojem mnoha prospěšných látek a dokáží zajímavě dochutit jarní salátek nebo chleba s paštikou. Výsev celoročně.
20 Kč
Vyprodáno
Klíčky hořčice Vilmorin Classic jsou lehce pikantním zdrojem mnoha prospěšných látek a dokáží zajímavě dochutit jarní salátek nebo chleba s paštikou. Pravidelná konzumace klíčků zaručuje nejen dobrou náladu a posílení odolnosti organismu, ale umožňuje také zachování štíhlé postavy. Navíc jsou prostě dobré. Můžeme je přidávat do hlavních jídel, salátů a na chlebíčky.

Klíčky jsou často nazývány duší rostlin nebo pokrmem života. Byly umístěny na čele tzv. seznamu bioaktivních potravin, které vyživují a léčí. Je výhodné mít je stále po ruce, protože jsou skutečně pramenem zdraví v podobě, která je snadno vstřebatelná lidským tělem.

Mladé výhonky rostlin jsou ideálním zdrojem mnoha cenných a nezbytných výživných látek. Jsou továrnou na vitamíny (mj. C, B1, B6, B9, B12, D, E a H), makroprvků (železo, fosfor, vápník, hořčík, draslík) a mikroprvků (zinek, jód, mangan, měď, lithium a selen). Dodávají také hodnotné bílkoviny a mastné kyseliny omega-3. Vzhledem k bohatství obsažených látek jsou vhodné zejména pro děti, mládež a starší osoby.

Použití hořčice na klíčky Vilmorin Classic:
Semena nasypejte do propařené skleněné nádoby, ve které je chcete klíčit, a zalijte na několik hodin vodou. Vodu pak odlijte, nádobu zakryjte vázou a umístěte na stinné místo. Dvakrát denně vodu měňte. Po několika dnech, až se plně rozvinou první dva lístky hořčice, klíčky okamžitě zkonzumujte. Ke klíčení hořčice také můžete použít Vilmorin klíčící misku z Domácí zahrádky.
Země původu: Italie
Složení: semena hořčice 100 %
Způsob skladování: skladujte na tmavém a suchém místě
Výrobce: Vilmorin Jardin
Adresa: 65 rue du Luzais, St Quentin Fallavier, Francie

Kód Kód: VIL551
Jméno značky: Vilmorin
Kategorie: Semena na klíčky
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vilmorin je francouzský prodejce semen zeleniny, květin, bylinek, netradičních rostlin, BIO semen a dalších.

 

Začátky značky Vilmorinu sahají do roku 1743, kdy Claude Geoffroy (Mistryně obchodu se semeny) a Pierre d’Andrieux (dvorní botanik krále Ludvíka XIV.) otevřeli na nábřeží Quai de la Mégisserie v Paříží obchod se semeny a rostlinami pod názvem Coq de la Bonne Foy.