Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Semena pro outdoor

Semena pro outdoor - Perfektní výběr pro přírodní pěstování od Need For Seed

 

Náš výběr semen pro outdoor je skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní prostředí pro pěstování konopí. V kategorii "Semena pro outdoor" našeho obchodu Need For Seed naleznete široký výběr osvědčených odrůd konopí vhodných pro venkovní prostředí.

Naše semena jsou pečlivě vybrána a testována, abychom vám mohli nabídnout pouze ty nejkvalitnější a nejspolehlivější genetiky pro venkovní pěstování. Bez ohledu na vaše preference nebo požadavky na růstové podmínky, u nás najdete vhodné odrůdy pro každého pěstitele.

S našimi semeny pro outdoor můžete začít svou pěstitelskou sezónu s jistotou úspěchu a spolehlivosti. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným pěstitelem, naše semena vám zajistí bohatou sklizeň plnou aromatických a účinných rostlin.

Vyberte si své ideální odrůdy konopí pro venkovní pěstování a začněte svou vlastní pěstitelské dobrodružství ještě dnes.

Akce
Novinka TYSON 2.0
Novinka TYSON 2.0
Novinka TYSON 2.0
Novinka TYSON 2.0
Punch Pie Royal Queen Seeds x Tyson
Feminizovaná semena CBD: nízká Kříženec: Purple Punch x Purple Kush Genotyp: Sativa 10% Indica 90% Doba kvetení: 7 - 9 týdnů Měsíc sklizně: Konec září Výška v interiéru: 80...
od 275 Kč
 
Skladem (3 ks)
Novinka TYSON 2.0
wedding cake auto
od 235 Kč–25 %
Akce
apple fritter auto
od 235 Kč–25 %
Akce 1+1
Nahoru
Další produkty
315 položek celkem