Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Rukola na klíčky Vilmorin Classic 10 g

Neohodnoceno
Klíčky rukoly Vilmorin Classic jsou další lahůdkou z nabídky Vilmorin a zajímavě doplní zejména saláty. Výsev celoročně
20 Kč
Skladem (>5 ks)
Klíčky rukoly Vilmorin Classic jsou další lahůdkou z nabídky Vilmorin a zajímavě doplní zejména saláty. Pravidelná konzumace klíčků zaručuje nejen dobrou náladu a posílení odolnosti organismu, ale umožňuje také zachování štíhlé postavy. Rukola na klíčení je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Můžeme je přidávat do hlavních jídel, salátů a na chlebíčky.

Klíčky jsou často nazývány duší rostlin nebo pokrmem života. Byly umístěny na čele tzv. seznamu bioaktivních potravin, které vyživují a léčí. Je výhodné mít je stále po ruce, protože jsou skutečně pramenem zdraví v podobě, která je snadno vstřebatelná lidským tělem.

Mladé výhonky rostlin jsou ideálním zdrojem mnoha cenných a nezbytných výživných látek. Díky obsahu éterických olejů stimulují chuť k jídlu a trávení, čistí organismus a zlepšují krevní oběh. Jsou velmi bohaté na draslík, vápník, hořčík, fosfor a síru. Obsahují také velké množství vitamínu C a také A, B1, B2, B3. Vzhledem k bohatství obsažených látek jsou vhodné zejména pro děti, mládež a starší osoby.

Použití rukola na klíčky Vilmorin Classic:
Semena nasypejte do propařené skleněné nádoby, ve které je chcete klíčit, a zalijte na několik hodin vodou. Vodu pak odlijte, nádobu zakryjte vázou a umístěte na stinné místo. Dvakrát denně vodu měňte. Ke klíčení rukoly také můžete použít Vilmorin klíčící misku z Domácí zahrádky. Klíčky jsou připraveny ke sklizní za 7 dní.
Země původu: Francie
Složení: semena rukoly 100 %
Způsob skladování: skladujte na tmavém a suchém místě
Výrobce: Vilmorin Jardin
Adresa: 65 rue du Luzais, St Quentin Fallavier, Francie

Kód Kód: VIL5591
Jméno značky: Vilmorin
Kategorie: Semena na klíčky
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vilmorin je francouzský prodejce semen zeleniny, květin, bylinek, netradičních rostlin, BIO semen a dalších.

 

Začátky značky Vilmorinu sahají do roku 1743, kdy Claude Geoffroy (Mistryně obchodu se semeny) a Pierre d’Andrieux (dvorní botanik krále Ludvíka XIV.) otevřeli na nábřeží Quai de la Mégisserie v Paříží obchod se semeny a rostlinami pod názvem Coq de la Bonne Foy.