Dark Devil Auto Sweet Seeds
Kód: SWS DARK DEVIL AUTO/3 KS SWS DARK DEVIL AUTO/5 KS SWS DARK DEVIL AUTO/25 KS SWS DARK DEVIL AUTO/100 KS Zvolte variantuVŽDY ČERSTVÁ SEMENA
objednáváme každý týden
DISKRÉTNÍ BALENÍ
bez loga a označení obsahu
PROMO SEMENA
k nákupu semen konopí
Detailní popis produktu
Dark Devil Auto Sweet SeedsFeminizovaná semenaSamonakvétací semenaGenotyp: 40 % Indica, 55 % Sativa, 5 % RuderalisKříženec: Big Devil XL Auto x exotic auto strain with purple flowersSklizeň od vyklíčení: 8 a 1/2 týdnůVýška: 80-130 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autokvetoucí semena pro outdoor |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Seedbanka: | Sweet Seeds |
| Pohlaví: | Feminizovaná |
| Typ: | Autoflowering |
| Genotyp: | 50/50 |
| Délka kvetení: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Výška indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Výška outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Počet ks v balení: | 3+1 ks, 5+2 ks, 25 ks, 100 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
