Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

AutoMix Buddha Seeds 10 ks

Neohodnoceno
Akce
AutoMix Buddha Seeds 10 ks
Mix obsahuje White Dwarf, Red Dwarf, Deimos, Syrup a šest dalších odrůd, které Buddha Seeds postupně uvádí na trh. Od vyklíčení: 55-80 dní - dle odrudy
700 Kč
Skladem (2 ks)


Autoflowering
Feminizovaná semena
Od vyklíčení: 55-80 dní - dle odrudy

Mix obsahuje White Dwarf, Red Dwarf, Deimos, Syrup a šest dalších odrůd, které Buddha Seeds postupně uvádí na trh.
Kód Kód: BUSASSORTEDAUTO10KS
Jméno značky: Buddha Seeds
Kategorie: Autoflower
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buddha Seed je španělský specialista na samonakvétací odrůdy, který je na trhu už více než 15 let. Jsou známí tím, že byli mezi prvními, kdo zpopularizoval samonakvétací odrůdy. Produkují relativně málo strainů převážně trpasličích květináčových odrůd, ale mají vynikající pověst pro stabilní růst a solidní sklizeň díky tomu, že dávají přednost na kvalitě před kvantitou. Jejich samonakvétací odrůdy zdokonalil v regular i feminizované verzi.


Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů. Jejich hybridizační projekty jsou také celosvětově respektovány. Je známo, že chytře využívají speciální vlastnosti každé odrůdy k fixaci fenotypu, který si přejí uchovat.


Buddha Seed vybudovala reputaci na kvalitě svých produktů. Nyní je celosvětově uznávanou seed bankou a má prestižní ocenění na Spannabis 2014.

Používáme ověření věku Adulto