HHC a THC-P produkty zasíláme pouze po České republice. Prodej HHC, THC-P a některých produktů CBD umožňujeme pouze osobám starším 18 let.

Red Dwarf Auto Buddha Seeds 1 ks

Neohodnoceno
Akce
Red Dwarf Auto Buddha Seeds 1 ks
135 Kč –20 %
Kompaktní, pryskyřičná, intenzivní vůně a extrémně silná samonakvétací rostlina. Sklizeň od vyklíčení: 65 dní
135 Kč –20 % 108 Kč
Skladem (>5 ks)


Red Dwarf Auto Buddha Seeds
Feminizovaná semena
Autoflowering
Genotyp: Hybrid Indica dominantní
Sklizeň od vyklíčení: 65 dní
Kód Kód: BUSREDDWARFBL1KS
Jméno značky: Buddha Seeds
Kategorie: Samonakvétací semena
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buddha Seed je španělský specialista na samonakvétací odrůdy, který je na trhu už více než 15 let. Jsou známí tím, že byli mezi prvními, kdo zpopularizoval samonakvétací odrůdy. Produkují relativně málo strainů převážně trpasličích květináčových odrůd, ale mají vynikající pověst pro stabilní růst a solidní sklizeň díky tomu, že dávají přednost na kvalitě před kvantitou. Jejich samonakvétací odrůdy zdokonalil v regular i feminizované verzi.


Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů. Jejich hybridizační projekty jsou také celosvětově respektovány. Je známo, že chytře využívají speciální vlastnosti každé odrůdy k fixaci fenotypu, který si přejí uchovat.


Buddha Seed vybudovala reputaci na kvalitě svých produktů. Nyní je celosvětově uznávanou seed bankou a má prestižní ocenění na Spannabis 2014.

Používáme ověření věku Adulto