Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Vesta Auto Buddha Seeds 1 ks

Neohodnoceno
Akce
Vesta Auto Buddha Seeds 1 ks
Vesta je samonakvétací hybrid vyšlechtěný z dvou známých amerických a evropských linií. Sklizeň od vyklíčení: 75 dní
119 Kč
Skladem (>5 ks)
Vesta Auto Buddha Seeds Feminizovaná semena Autoflowering Genotyp: Sativa 70% - Indica 30% Sklizeň od vyklíčení: 75 dní
Kód Kód: BUSVESTAAUTO1KS
Jméno značky: Buddha Seeds
Kategorie: Samonakvétací semena
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg
Seedbanka: Buddha Seeds
Pohlaví: Feminizovaná
Typ: Autoflowering
Genotyp: Převážně sativa
Délka kvetení: 8 týdnů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buddha Seed je španělský specialista na samonakvétací odrůdy, který je na trhu už více než 15 let. Jsou známí tím, že byli mezi prvními, kdo zpopularizoval samonakvétací odrůdy. Produkují relativně málo strainů převážně trpasličích květináčových odrůd, ale mají vynikající pověst pro stabilní růst a solidní sklizeň díky tomu, že dávají přednost na kvalitě před kvantitou. Jejich samonakvétací odrůdy zdokonalil v regular i feminizované verzi.


Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů. Jejich hybridizační projekty jsou také celosvětově respektovány. Je známo, že chytře využívají speciální vlastnosti každé odrůdy k fixaci fenotypu, který si přejí uchovat.


Buddha Seed vybudovala reputaci na kvalitě svých produktů. Nyní je celosvětově uznávanou seed bankou a má prestižní ocenění na Spannabis 2014.