Sweet Mimosa XL Auto Sweet Seeds
Kód: SWS SWEET MIMOSA XL AUTO/3 KS SWS SWEET MIMOSA XL AUTO/5 KS Zvolte variantuVŽDY ČERSTVÁ SEMENA
objednáváme každý týden
DISKRÉTNÍ BALENÍ
bez loga a označení obsahu
PROMO SEMENA
k nákupu semen konopí
Detailní popis produktu
Sweet Mimosa XL Auto Sweet SeedsAutofloweringFeminizovaná semenaGenotyp: Indica 45 %/ Sativa: 53,4 %/ Ruderalis: 1,6 %Kříženec: Mimosa strain [Clementine (Tangie x Lemon Skunk) x Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple)] x autoflowerDoba sklizně od vyklíčení: 9 týdnůVýška: 60-130 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Autokvetoucí semena pro outdoor |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Seedbanka: | Sweet Seeds |
| Pohlaví: | Feminizovaná |
| Typ: | Autoflowering |
| Genotyp: | 50/50 |
| Délka kvetení: | 7 týdnů |
| Výška indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Výška outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Počet ks v balení: | 3+1 ks, 5+2 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
