Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Nova OG Anesia Seeds

Neohodnoceno
Slevy
Nova OG Anesia Seeds
Genotyp: 80% Indica / 20% Sativa
Kříženec: Chemdawg D x Tang Tang
Kvetení: 8 - 9 týdnů
Sklizeň outdoor: konec září
Výška: 90-120 cm (in), 150-200 cm (out)
885 Kč 1 375 Kč 2 595 Kč od 885 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Nova OG Anesia Seeds je dalším skvostem této seed banky. Nova OG Anesia Seeds Feminizovaná semena Genotyp: 80% Indica / 20% Sativa Kříženec: Chemdawg D x Tang Tang Kvetení: 8 - 9 týdnů Sklizeň outdoor: konec září Výška: 90-120 cm (in), 150-200 cm (out) Léčebné využití: třes, PTSD, artritida, svalový ztuhlost a chronická bolest. Odkaz na odrůdu na stránkách výrobce.
Kód Kód: ANSNOVAOGFEM/3 KS ANSNOVAOGFEM/5 KS ANSNOVAOGFEM/10 KS Zvolte variantu
Jméno značky: Anesia Seeds
Kategorie: Feminizovaná semena pro outdoor
Záruka: 24m
Seedbanka: Anesia Seeds
Pohlaví: Feminizovaná
Typ: Fotoperioda
Genotyp: Převážně indica
Délka kvetení: 8 týdnů, 9 týdnů
Měsíc sklizně: konec září
Výška indoor: 1-1,5 m
Výška outdoor: 1,5-2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds patří mezi špičkové španělské šlechtitele konopí. Společnost je na trhu už více než 15 let a nese si sebou bohaté zkušenosti a know-how, aby pro vás mohla zajistit genetický materiál v nejvyšší kvalitě. Profesionální a zkušení šlechtitelé a botanici z Kalifornie a Španělska pracují na výzkumu a vývoji genetiky konopí a nových šlechtitelských strategií.

Tým Anesia Seeds neustále zkoumá nové způsoby, jak zdokonalit procesy a posunout genetiku konopí na novou úroveň. Anesia Seeds vám přináší ty nejlepší odrůdy konopí na světě. Všechna semena jsou ručně sbíraná, organicky pěstovaná a pocházející z nejsilnějších a nejkvalitnějších rostlin, aby byla zajištěna stabilita, čistota a síla.

Odrůdy konopí jsou vyvinuty z nejlepších strainů, které šlechtitelé z Anesia našli a sledovali po mnoho let. Společnost Anesia Seed nabízí obrovský výběr vysoce kvalitních feminizovaných a samonakvétacích odrůd, které předčí všechny očekávání.
Posláním je přinést nejlepší odrůdy na světě s unikátními profily terpenů a kanabinoidů. Odrůdy konopí jako Blackberry Moonrocks, Future #1, Bruce Banner #3, Sour Betty, Banana Mac, Big Bazooka a mnohé další se staly skutečnými bestsellery a získaly si srdce mnohých. Vysoce kvalitní hybridy z Anesia v sobě spojují všechny pozitivní a požadované potřeby pro potenci, výnosu a svůdném aroma. Seedbanka mimo jiné šlechtí a dále zlepšuje nejlepší americké odrůdy.