Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Morpheus Buddha Seeds 1 ks

Neohodnoceno
Akce
Morpheus Buddha Seeds 1 ks
Morpheus Buddha Seeds je silná indica s délkou kvetení 65 dní. Vysoký obsah CBD
140 Kč
Skladem (>5 ks)
Morpheus Buddha Seeds Feminizovaná semena Genotyp: Indica dominatní Délka kvetení: 65 dní Sklizeň venku: začátkem října CBD: vysoký obsah Poměr THC/CBD: 1:1
Kód Kód: BUSMORPHEUSFEM1KS
Jméno značky: Buddha Seeds
Kategorie: Feminizovaná semena
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg
Seedbanka: Buddha Seeds
Pohlaví: Feminizovaná
Typ: Fotoperioda
Genotyp: Převážně indica
Délka kvetení: 9 týdnů
Měsíc sklizně: polovina října

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buddha Seed je španělský specialista na samonakvétací odrůdy, který je na trhu už více než 15 let. Jsou známí tím, že byli mezi prvními, kdo zpopularizoval samonakvétací odrůdy. Produkují relativně málo strainů převážně trpasličích květináčových odrůd, ale mají vynikající pověst pro stabilní růst a solidní sklizeň díky tomu, že dávají přednost na kvalitě před kvantitou. Jejich samonakvétací odrůdy zdokonalil v regular i feminizované verzi.


Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů. Jejich hybridizační projekty jsou také celosvětově respektovány. Je známo, že chytře využívají speciální vlastnosti každé odrůdy k fixaci fenotypu, který si přejí uchovat.


Buddha Seed vybudovala reputaci na kvalitě svých produktů. Nyní je celosvětově uznávanou seed bankou a má prestižní ocenění na Spannabis 2014.