HHC a THC-P produkty zasíláme pouze po České republice. Prodej HHC, THC-P a některých produktů CBD umožňujeme pouze osobám starším 18 let.

Heřmánek Vilmorin Classic

Neohodnoceno
Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem. Výsev: březen-duben
20 Kč
Skladem (3 ks)
Heřmánek Vilmorin Classic je jednoletá léčivá rostlina vysoká 10-50 cm. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem. Heřmánek se hojně využívá v kosmetice a léčitelství. Dá se z něj udělat čaj nebo odvar. Používá a se k léčbě zánětů, karminativum, uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Pomáhá od bolesti, při hojení ran, navozuje celkové uklidnění. Je účinný při zánětech ústní dutiny, očních spojivek a pohlavního ústrojí, při žaludečních a střevních potížích, pomáhá léčit žaludeční vředy, při bronchiálním astmatu, při léčbě infikovaných sliznic a kůže, při alergických reakcích na kůži, uvolňuje křeče zažívacího ústrojí a střevní plyny.

Nároky heřmánku Vilmorin Classic:
Výsev: březen - duben
Sklizeň: červenec - srpen
Nároky na slunce: vysoké - plné slunce
Nároky na hnojení: žádné
Zpracování: čerstvé nebo sušené květy
Země původu: Polsko
Kód Kód: VIL520
Jméno značky: Vilmorin
Kategorie: Bylinky a koření
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vilmorin je francouzský prodejce semen zeleniny, květin, bylinek, netradičních rostlin, BIO semen a dalších.

 

Začátky značky Vilmorinu sahají do roku 1743, kdy Claude Geoffroy (Mistryně obchodu se semeny) a Pierre d’Andrieux (dvorní botanik krále Ludvíka XIV.) otevřeli na nábřeží Quai de la Mégisserie v Paříží obchod se semeny a rostlinami pod názvem Coq de la Bonne Foy.

Používáme ověření věku Adulto