Haze Berry Auto Royal Queen Seeds
Kód: RQ HAZE BERRY AUTO/1 KS RQ HAZE BERRY AUTO/3 KS RQ HAZE BERRY AUTO/5 KS RQ HAZE BERRY AUTO/10 KS RQ HAZE BERRY AUTO/25 KS Zvolte variantuVŽDY ČERSTVÁ SEMENA
objednáváme každý týden
DISKRÉTNÍ BALENÍ
bez loga a označení obsahu
PROMO SEMENA
k nákupu semen konopí
Detailní popis produktu
Haze Berry Auto vytváří povznášející opojení, které je zároveň stimulující. a zároveň uvolňující. Díky mírnému obsahu THC 13 % mohou uživatelé snadno zvládnou jeho účinky. Příchuť sladkého ovoce a bobulí přivádějí kouř k dokonalosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autokvetoucí semena pro outdoor |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Seedbanka: | Royal Queen Seeds |
| Pohlaví: | Feminizovaná |
| Typ: | Autoflowering |
| Genotyp: | Převážně sativa |
| Kříženec: | Haze Berry x Blueberry Auto |
| Délka kvetení: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Výška indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Výška outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Obsah CBD: | Nízké |
| Obsah THC: | 13 % |
| Chuť: | Borůvková, Ovocná |
| Účinek: | Dlouhotrvající, Tělesně uvolňující, Silný |
| Výnos indoor: | 350 - 400 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 100 - 150 gr/rostl. |
| Počet ks v balení: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
