Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

G13 Haze reg. Barneys Seeds 10 ks

Neohodnoceno
Genotyp: 20% Indica/80% Sativa
Kříženec: G13 x Hawaiian Sativa
Kvetení: 9 týdnů
Sklizeň outdoor: říjen
Výška: 100-110 cm (in), 220 cm (out)
1 425 Kč
Není skladem
G13 Haze Barney's Farm Seeds
Nefeminizovaná semena, regular
Genotyp: 20% Indica/80% Sativa
Kříženec: G13 x Hawaiian Sativa
Kvetení: 9 týdnů
Sklizeň outdoor: říjen
Výška: 100-110 cm (in), 220 cm (out)
Kód Kód: BFSG13HAZEREG10KS
Jméno značky: Barney's Farm Seeds
Kategorie: Regular semena pro outdoor
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původ této holandské seedbanky sahá ke konci 80. let do odlehlých Himalájí, kde skupina přátel začala šlechtit konopí sesbírané ze všech koutů Středního východu a Asie (Afgánistán, Pákistán, Indie, Nepál, Tibet, Thajsko, Barma, Vietnam a Čína). První sklizně z tohoto snažení udržovala náladu této skupiny během tří let strávených v této oblasti. Vybírali a testovali fenotypy podle chuti, vůně a THC profilu. Šlechtitelé vybírali nejslibnější semínka a zpětně je křížili, aby je stabilizovali. Jeden z těchto přátel pokračoval ve šlechtění konopí a vytvořil společnost Barney's Farm. Muž, který to všechno začal byl Derry Brett.

Derry se v roce 1992 vrátil do Amsterdamu a začal podnikat v Barney's Coffee Shop. Popularita jeho odrůd učinila z tohoto podniku velmi navštěvované místo a získala mu celosvětový věhlas.

Unikátní start seedbanky Barney's Farm přidává k její už tak obrovské popularitě. Tato seedbanka vyhrála nespočet ocenění a nikdy neztratila touhu tvořit nové a lepší odrůdy. Fanoušci z celého světa zachovávají jejím produktům mnohaletou přízeň.

Během posledního desetiletí Barney's Farm produkovala některé ze světově nejoblíbenějších odrůd konopí, které jsou vítězi mnoha Cannabis Cupů a Indica/Sativa Cupů - s G13 Haze, Liberty Haze, Amnesia Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream a mnoho dalšími. Critical Kush se stal bestsellerem během několika měsíců po uvedení. 

Navzdory historii trvající téměř 30 let se popularita Barney's Farm nikdy neopadla. Nové strainy jsou uváděny několikrát ročně, což umožňuje stále rostoucímu publiku, aby si i nadále užívalo vysoce kvalitní a stabilní odrůdy.