Calamity Jane Auto Buddha Seeds 1 semeno
Kód: BUSCALAMITYJANE1KSDetailní popis produktu
Co je Calamity Jane Auto?
Calamity Jane Auto jsou autoflowering semena konopi od Buddha Seeds, sativa-dominantni hybrid s genetikou Magnum x Brothers Grimm selekce. Tato odrudy vznikla po letech peclivych selekci pomoci chromatografickych analyz THC obsahu a je povazovana za jednu z nejsilnejsich autoflowering odrud na svete - s THC az 20 % dokazuje, ze auto-odrudy mohou plne konkurovat fotoperiodickim strainum.
Vune, chut a vzhled rostliny
Vysoka, huste vetvena rostlina s hustymi, pryskyricnymi palicemi. Vune je intenzivni a pronikava - sladka s vyraznymi citrusovymi a citronovymi tony s korenitymi podtony. Chut je ovocne sladka s osvezujici citronovou dochu. Doporucena filtrace uhlikovym filtrem pri indoor pestovani.
Ucinek a pouziti
Ucinek je vyrazne cerebralni, euforicky a psychedelicky stimulujici - typicka sativa energie. Prinasi dobrou naladu, kreativitu a veselost. Vhodna pro denni a odpoledni pouziti, pro zkusenejsi konzumenty diky vysokemu THC.
Caste dotazy
- Jak dlouho kvete Calamity Jane Auto?
- Kompletni cyklus od kliceni do sklizne trvat priblizne 75 dni.
- Jaky je vynos Calamity Jane Auto?
- Indoor az 500 g/m2 (600 g/m2 pri optimalnich podminkach), outdoor 100-250 g/rostlinu.
- Je Calamity Jane Auto vhodna pro zacatecniky?
- Je snadno pestovelna, ale diky sve vysce a vysokemu THC je vhodnejsi pro stredne pokrocile.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonakvétací semena |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Seedbanka: | Buddha Seeds |
| Pohlaví: | Feminizovaná |
| Typ: | Autoflowering |
| Genotyp: | Převážně sativa |
| Kříženec: | Magnum x Brothers Grimm selekce |
| Délka kvetení: | 8 týdnů |
| Sklizeň od vyklíčení: | 10 týdnů |
| Výška indoor: | 1-1,5 m |
| Výška outdoor: | 1-1,5 m |
| Obsah CBD: | Nizke |
| Obsah THC: | 0.2 |
| Výnos indoor: | 500 g/m2 |
| Výnos outdoor: | 100-250 g/rostlinu |
| Počet ks v balení: | 1 ks |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buddha Seed je španělský specialista na samonakvétací odrůdy, který je na trhu už více než 15 let. Jsou známí tím, že byli mezi prvními, kdo zpopularizoval samonakvétací odrůdy. Produkují relativně málo strainů převážně trpasličích květináčových odrůd, ale mají vynikající pověst pro stabilní růst a solidní sklizeň díky tomu, že dávají přednost na kvalitě před kvantitou. Jejich samonakvétací odrůdy zdokonalil v regular i feminizované verzi.
Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů. Jejich hybridizační projekty jsou také celosvětově respektovány. Je známo, že chytře využívají speciální vlastnosti každé odrůdy k fixaci fenotypu, který si přejí uchovat.
Buddha Seed vybudovala reputaci na kvalitě svých produktů. Nyní je celosvětově uznávanou seed bankou a má prestižní ocenění na Spannabis 2014.
