Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Big Bazooka Anesia Seeds

Neohodnoceno
Akce Slevy
Big Bazooka Anesia Seeds
Genotyp: 100 % Indica
Kvetení: 55 dnů
Sklizeň outdoor: konec září - začátkem října
Výška:120-150 cm (in), 200-250 cm (out)
513 Kč 795 Kč 2 206 Kč od 513 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Není skladem Zvolte variantu
Big Bazooka Anesia Seeds je čistá indica s krátkou dobou kvetení. Big Bazooka Anesia Seeds Feminizovaná semena Genotyp: 100 % Indica Kvetení: 55 dnů Sklizeň outdoor: konec září - začátkem října Výška:120-150 cm (in), 200-250 cm (out) Léčebné využití: bolest, nespavost a stres Odkaz na odrůdu na stránkách výrobce.
Kód Kód: ANSBIGBAZOOKAFEM/3 KS ANSBIGBAZOOKAFEM/5 KS ANSBIGBAZOOKAFEM/10 KS Zvolte variantu
Jméno značky: Anesia Seeds
Kategorie: Feminizovaná semena pro outdoor
Záruka: 24m
Seedbanka: Anesia Seeds
Pohlaví: Feminizovaná
Typ: Fotoperioda
Genotyp: Indica
Délka kvetení: 8 týdnů
Měsíc sklizně: konec září/začátek října
Výška indoor: 1-1,5 m
Výška outdoor: 2-3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds patří mezi špičkové španělské šlechtitele konopí. Společnost je na trhu už více než 15 let a nese si sebou bohaté zkušenosti a know-how, aby pro vás mohla zajistit genetický materiál v nejvyšší kvalitě. Profesionální a zkušení šlechtitelé a botanici z Kalifornie a Španělska pracují na výzkumu a vývoji genetiky konopí a nových šlechtitelských strategií.

Tým Anesia Seeds neustále zkoumá nové způsoby, jak zdokonalit procesy a posunout genetiku konopí na novou úroveň. Anesia Seeds vám přináší ty nejlepší odrůdy konopí na světě. Všechna semena jsou ručně sbíraná, organicky pěstovaná a pocházející z nejsilnějších a nejkvalitnějších rostlin, aby byla zajištěna stabilita, čistota a síla.

Odrůdy konopí jsou vyvinuty z nejlepších strainů, které šlechtitelé z Anesia našli a sledovali po mnoho let. Společnost Anesia Seed nabízí obrovský výběr vysoce kvalitních feminizovaných a samonakvétacích odrůd, které předčí všechny očekávání.
Posláním je přinést nejlepší odrůdy na světě s unikátními profily terpenů a kanabinoidů. Odrůdy konopí jako Blackberry Moonrocks, Future #1, Bruce Banner #3, Sour Betty, Banana Mac, Big Bazooka a mnohé další se staly skutečnými bestsellery a získaly si srdce mnohých. Vysoce kvalitní hybridy z Anesia v sobě spojují všechny pozitivní a požadované potřeby pro potenci, výnosu a svůdném aroma. Seedbanka mimo jiné šlechtí a dále zlepšuje nejlepší americké odrůdy.