Honey Peach CBD Auto Sweet Seeds
Kód: SWS HONEY PEACH CBD AUTO/3 KS SWS HONEY PEACH CBD AUTO/5 KS Zvolte variantuVŽDY ČERSTVÁ SEMENA
objednáváme každý týden
DISKRÉTNÍ BALENÍ
bez loga a označení obsahu
PROMO SEMENA
k nákupu semen konopí
Detailní popis produktu
Honey Peach CBD Auto Sweet SeedsFeminizovaná semenaSamonakvétací semenaGenotyp: 70 % Indika, 29,2 % Sativa, 0,8 % RuderalisSklizeň od vyklíčení: 7 týdnůVýška: 60 - 100 cm CBD: 7-12 %Doplňkové parametry
| Kategorie: | K léčebným účelům |
|---|---|
| Záruka: | 24m |
| Seedbanka: | Sweet Seeds |
| Pohlaví: | Feminizovaná |
| Typ: | Autoflowering |
| Genotyp: | Převážně indica |
| Délka kvetení: | 5 týdnů |
| Výška indoor: | 0,5-1 m |
| Výška outdoor: | 0,5-1 m |
| Počet ks v balení: | 3+1 ks, 5+2 ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
