Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Chilli Big Black Mama sazenice 1 ks

Neohodnoceno
Novinka
big black mama chilli sazenice

Druh: Capsicum chinense
Barva: tmavě červená
Pálivost:1 000 000 SHU
Výška keře: 100-180 cm
Velikost plodu: 4-6 cm
Doba zrání: 60 dnů

 

POUZE OSOBNÍ ODBĚR V OSTRAVSKÉ PRODEJNĚ

99 Kč
Ve výrobě (>5 ks)

Chilli Big Black Mama patří do rodiny Capsicum chinense a je výsledkem křížení Naga Morich a 7 Pot Douglah. Tato odrůda se výškou snadno dostává k 1,3 metru a v šířce přesahuje metr, což je typické pro tento druh. Při pěstování ve skleníku je doporučeno zachovávat mezi rostlinami minimální odstup 80 cm pro optimální rozvoj.

Big Black Mama okouzluje na první pohled svým jedinečně exotickým vzhledem. Její slupka je tak charakteristicky zvrásněná, že by se o ní dalo žertovně říci, že připomíná tvář kubánské babky. Plody této odrůdy jsou většinou nadprůměrně velké, s váhou kolem 10 gramů. Jako relativně nový hybrid se Big Black Mama pyšní nadprůměrnou výnosností.

 

Nároky na pěstování: Stejně jako ostatní zástupci rodu Capsicum chinense, Big Black Mama vyžaduje pro bohatou sklizeň pěstování ve skleníku a přímou výsadbu do země, nikoli do nádob. Pro dosažení impozantní úrody se skleník jeví jako nezbytný, bez ohledu na to, zda se nacházíte v teplých jižních Čechách nebo chladnějším Benecku. Tato paprika prosperuje v stabilním prostředí, které venkovní podmínky často nedokážou nabídnout.!!!

Jedná se o extrémně pálivou chilli papričku, buďte opatrní při manipulaci s těmito semínky a paprikami. Při klíčení se snažte udržovat stálou teplotu 28 – 32 stupňů.

!!!

Parametry chilli Big Black Mama:
Druh: Capsicum chinense
Barva: tmavě červená
Pálivost:1 000 000 SHU
Výška keře: 100-180 cm
Velikost plodu: 4-6 cm
Doba zrání: 60 dnů

 

Sazenice

Nyní si u nás můžete zakoupit předpěstované sazenice této vražedné odrůdy. Sazenice připravujeme sami pod LED osvětlením od 1. 2. 2024. Předpěstováváme je v bezrašelinovém substrátu Terra Aquatica Light mix s přidáním prospěšným půdních mikroorganismů Mykorhiza Premium Organic Nutriens. Hnojíme je v každé zálivce růstovým hnojivem Terra Aquatica Pro Organic Grow.

 

 

 

Kód Kód: CHSBIGBLACKMAMA
Jméno značky: Need For Seed
Kategorie: Sazenice chilli
Záruka: 24m
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: