Pěstování konopí s obsahem THC větším než 1 % není v ČR legální.

Auto Future #1 Anesia Seeds

Neohodnoceno
Akce Slevy
Auto Future #1  Anesia Seeds
Autoflowering/autokvetoucí
Genotyp: 70 % Sativa
Vegetační doba: 9-10 týdnů
Výška: 70-120 cm
417 Kč 657 Kč 1 696 Kč od 417 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Není skladem Zvolte variantu
Auto Future #1 Anesia Seeds přináší výhody fotoperiodické Future #1 v samonakvétací podobě. Auto Future #1 Anesia Seeds Feminizovaná semena Autoflowering/autokvetoucí Genotyp: 70 % Sativa Vegetační doba: 9-10 týdnů Výška: 70-120 cm Odkaz na odrůdu na stránkách výrobce.
Kód Kód: ANSAUTOFUTURE1/3 KS ANSAUTOFUTURE1/5 KS ANSAUTOFUTURE1/10 KS Zvolte variantu
Jméno značky: Anesia Seeds
Kategorie: Autokvetoucí semena pro outdoor
Záruka: 24m
Seedbanka: Anesia Seeds
Pohlaví: Feminizovaná
Typ: Autoflowering
Genotyp: Převážně sativa
Délka kvetení: 6 týdnů, 7 týdnů
Výška indoor: 0,5-1 m, 1-1,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anesia Seeds patří mezi špičkové španělské šlechtitele konopí. Společnost je na trhu už více než 15 let a nese si sebou bohaté zkušenosti a know-how, aby pro vás mohla zajistit genetický materiál v nejvyšší kvalitě. Profesionální a zkušení šlechtitelé a botanici z Kalifornie a Španělska pracují na výzkumu a vývoji genetiky konopí a nových šlechtitelských strategií.

Tým Anesia Seeds neustále zkoumá nové způsoby, jak zdokonalit procesy a posunout genetiku konopí na novou úroveň. Anesia Seeds vám přináší ty nejlepší odrůdy konopí na světě. Všechna semena jsou ručně sbíraná, organicky pěstovaná a pocházející z nejsilnějších a nejkvalitnějších rostlin, aby byla zajištěna stabilita, čistota a síla.

Odrůdy konopí jsou vyvinuty z nejlepších strainů, které šlechtitelé z Anesia našli a sledovali po mnoho let. Společnost Anesia Seed nabízí obrovský výběr vysoce kvalitních feminizovaných a samonakvétacích odrůd, které předčí všechny očekávání.
Posláním je přinést nejlepší odrůdy na světě s unikátními profily terpenů a kanabinoidů. Odrůdy konopí jako Blackberry Moonrocks, Future #1, Bruce Banner #3, Sour Betty, Banana Mac, Big Bazooka a mnohé další se staly skutečnými bestsellery a získaly si srdce mnohých. Vysoce kvalitní hybridy z Anesia v sobě spojují všechny pozitivní a požadované potřeby pro potenci, výnosu a svůdném aroma. Seedbanka mimo jiné šlechtí a dále zlepšuje nejlepší americké odrůdy.