HHC a THC-P produkty zasíláme pouze po České republice. Prodej HHC, THC-P a některých produktů CBD umožňujeme pouze osobám starším 18 let.

HHC Brownie 20mg - bezlepkové

Neohodnoceno
Akce
brownies hhc
85 Kč –7 %

Vynikající čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Dokonalé spojení kvalitních surovin a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC. Zbaví stresu, perfektně zrelaxuje. Dle dostupných informací by mělo být HHC také  pomocníkem při žaludečních potížích a nevolnostech, včetně nutkání ke zvracení. HHC by také mělo zvládnout pomoc při úlevě od bolestí svalů, kostí. A aby toho nebylo málo, jsou HHC brownie BEZ LEPKU, pro ty kteří z nich chtějí dále něco vyrábět.

Neobsahuje žádné THC! 

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. U všech ostatních produktů odesílaných na SK platit kartou lze.

85 Kč –7 % 79 Kč
Skladem (3 ks)

HHC Brownie 20mg

Vynikající čokoládové Brownie s 20mg konopného extraktu HHC. Dokonalé spojení kvalitních surovin a síly konopí bez THC. Hexahydrokanabinol není THC, to je HHC.

Kvalitní výroba

Brownie vyrábíme v naší vlastní reklamní sekci. Snažíme se klást maximální důraz na kvalitu surovin. Proto i konopný extrakt s HHC jenž používáme do našich Brownie je prémiové kvalitě, vyráběn v EU. Neobsahuje žádné THC, těžké kovy ani residua plísní.

Specifikace

Složení uvádíme u reklamního předmětu na podnět ČOI.

Složení: konopný extrakt HHC 20mg, olivový olej, voda, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bramborový škrob, palmový tuk, sušená syrovátka, dextróza, sušený vaječný bílek, kypřící látka (E450,E500), emulgátor (E471), súl, zahušťovadlo (E415).

Vyrobeno v ČR.  

Kód Kód: HHC029
Jméno značky: CzechCBD
Kategorie: HHC Produkty
Záruka: Dle data na obalu
Hmotnost: 10 kg
Obsah HHC: 20 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto