Sweet Skunk Auto Royal Queen Seeds
Code: RQ SWEET SKUNK AUTO/1 KS RQ SWEET SKUNK AUTO/3 KS RQ SWEET SKUNK AUTO/5 KS RQ SWEET SKUNK AUTO/10 KS RQ SWEET SKUNK AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
You can’t get too stoned when you have work to do. This is where Sweet Skunk Automatic comes in handy! She offers some much-needed euphoria alongside a boost in focus to keep you productiveAdditional parameters
| Category: | Autoflowering Outdoor Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering |
| Flowering type: | Převážně indica |
| Genetic Background: | Early Skunk x Critical x Ruderalis |
| Flowering time: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m |
| Height outdoor: | 0,5-1 m |
| CBD: | Nízké |
| THC: | 15 % |
| Flavor: | Candy, Pungent, Earthy |
| Effect: | Clear, Uplifting |
| Výnos indoor: | 400 - 450 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 60 - 110 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
