Stress Killer Auto CBD Royal Queen Seeds
Code: RQ STRESS KILLER CBD AUTO/1 KS RQ STRESS KILLER CBD AUTO/3 KS RQ STRESS KILLER CBD AUTO/5 KS RQ STRESS KILLER CBD AUTO/10 KS RQ STRESS KILLER CBD AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
Put your mind at ease with this meditative strain. Stress Killer will evaporate your worries, still your mind, and give rise to some deep conversations— all thanks to the grounding and soothing effects of CBD.Additional parameters
| Category: | For Medicinal Purposes |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering, CBD |
| Flowering type: | Převážně sativa |
| Genetic Background: | Lemon Shining Silver Haze x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis |
| Flowering time: | 7 týdnů, 8 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Height outdoor: | 1-1,5 m |
| CBD: | Vysoké |
| THC: | 11 % |
| Flavor: | Citrus |
| Effect: | Clear, Focus |
| Výnos indoor: | 450 - 500 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 110 - 160 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
