Royal Cheese Auto Royal Queen Seeds
Code: RQ ROYAL CHEESE AUTO/1 KS RQ ROYAL CHEESE AUTO/3 KS RQ ROYAL CHEESE AUTO/5 KS RQ ROYAL CHEESE AUTO/10 KS RQ ROYAL CHEESE AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
Legendary Cheese genetics stem from the United Kingdom and have provided euphoric experiences for decades. Now, growers can enjoy this timeless variety in the form of an easy-to-grow autoflower.Additional parameters
| Category: | Autoflowering Outdoor Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering |
| Flowering type: | Převážně indica |
| Genetic Background: | Cheese x Royal Critical x Ruderalis |
| Flowering time: | 7 týdnů, 8 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m |
| Height outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| CBD: | Medium |
| THC: | 15 % |
| Flavor: | Cheese, Pepper, Skunk |
| Effect: | Stoned, Physically Relaxing |
| Výnos indoor: | 425 - 475 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 160 - 210 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
