Purple Queen Auto Royal Queen Seeds
Code: RQ PURPLE QUEEN AUTO/1 KS RQ PURPLE QUEEN AUTO/3 KS RQ PURPLE QUEEN AUTO/5 KS RQ PURPLE QUEEN AUTO/10 KS RQ PURPLE QUEEN AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
This gorgeous specimen will steal the show in your grow room and garden. Her deep purple sugar leaves and bright green and orange buds put on quite the show. Her delicious earthy tastes go down a treat, tooAdditional parameters
| Category: | Autoflowering Outdoor Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering |
| Flowering type: | Indica |
| Genetic Background: | Purple Queen x Critical Auto |
| Flowering time: | 6 týdnů, 7 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Height outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| CBD: | Nízké |
| THC: | 16 % |
| Flavor: | Citrus, Earthy |
| Effect: | Calming, Euphoric |
| Výnos indoor: | 350 - 400 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 100 - 150 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
