Green Crack Punch Royal Queen Seeds
Code: RQ GREEN CRACK PUNCH FEM/1 KS RQ GREEN CRACK PUNCH FEM/3 KS RQ GREEN CRACK PUNCH FEM/5 KS RQ GREEN CRACK PUNCH FEM/10 KS RQ GREEN CRACK PUNCH FEM/25 KS Choose variantProduct detailed description
Green Crack Punch rides the fine line between relaxation and stimulation. She’ll glue your body to the couch while keeping your mind awake, inspired, and active. Get ready for some deep conversationsAdditional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | Převážně sativa |
| Genetic Background: | Green Crack x Purple Punch |
| Flowering time: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Harvest Month: | konec září |
| Height Indoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| Height outdoor: | 1,5-2 m, 2-2,5 m |
| CBD: | Nízké |
| THC: | 18 % |
| Flavor: | Citrus, Fruity |
| Effect: | Calming, Euphoric |
| Výnos indoor: | 450 - 500 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 550 - 600 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
