Gran Jefa Green House Seeds
Code: GHS GRAN JEFA/1KS GHS GRAN JEFA/3KS GHS GRAN JEFA/5KS GHS GRAN JEFA/10KS Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Seedbank: | Green House Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | Převážně indica |
| Genetic Background: | Wedding Cake × OG Kush |
| Flowering time: | 9 týdnů, 10 týdnů |
| Harvest Month: | říjen |
| Height Indoor: | 1-1,5 m, 1,5-2 m |
| CBD: | 0,10 % |
| THC: | 24 % |
| Vlastnosti: | Pro náročné pěstitele, Vysoká pryskyřičnost |
| Výnos indoor: | 900 g/m² |
| Výnos outdoor: | 1 100 g/rostlina |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
