GH Amnesia Green House Seeds
Code: GHS GH AMNESIA/1KS GHS GH AMNESIA/3KS GHS GH AMNESIA/5KS GHS GH AMNESIA/10KS Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Seedbank: | Green House Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | Převážně sativa |
| Genetic Background: | Amnesia Haze × Skunk × Northern Lights |
| Flowering time: | 9 týdnů, 10 týdnů |
| Harvest Month: | říjen |
| Height Indoor: | 1,5-2 m |
| CBD: | 0,10 % |
| THC: | 22 % |
| Výnos indoor: | 800 g/m² |
| Výnos outdoor: | 1 000 g/rostlina |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
