Caramel Apple Drip Anesia Seeds
Code: ANSGIGABRAINAUTO/3KS ANSGIGABRAINAUTO/5KS ANSGIGABRAINAUTO/10KS Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Seedbank: | Anesia Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | Převážně indica |
| Genetic Background: | Hollywood × Hawaiian Rain |
| Flowering time: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Harvest Month: | polovina/konec září |
| Height outdoor: | 2-2,5 m |
| CBD: | do 1 % |
| THC: | 32–34 % |
| Výnos indoor: | 600–650 g/m² |
| Výnos outdoor: | 900–1 100 g/rostlina |
| Počet ks v balení:: | 3 ks, 5 ks, 10 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Anesia Seeds patří mezi špičkové španělské šlechtitele konopí. Společnost je na trhu už více než 15 let a nese si sebou bohaté zkušenosti a know-how, aby pro vás mohla zajistit genetický materiál v nejvyšší kvalitě. Profesionální a zkušení šlechtitelé a botanici z Kalifornie a Španělska pracují na výzkumu a vývoji genetiky konopí a nových šlechtitelských strategií.
Tým Anesia Seeds neustále zkoumá nové způsoby, jak zdokonalit procesy a posunout genetiku konopí na novou úroveň. Anesia Seeds vám přináší ty nejlepší odrůdy konopí na světě. Všechna semena jsou ručně sbíraná, organicky pěstovaná a pocházející z nejsilnějších a nejkvalitnějších rostlin, aby byla zajištěna stabilita, čistota a síla.
Odrůdy konopí jsou vyvinuty z nejlepších strainů, které šlechtitelé z Anesia našli a sledovali po mnoho let. Společnost Anesia Seed nabízí obrovský výběr vysoce kvalitních feminizovaných a samonakvétacích odrůd, které předčí všechny očekávání.
Posláním je přinést nejlepší odrůdy na světě s unikátními profily terpenů a kanabinoidů. Odrůdy konopí jako Blackberry Moonrocks, Future #1, Bruce Banner #3, Sour Betty, Banana Mac, Big Bazooka a mnohé další se staly skutečnými bestsellery a získaly si srdce mnohých. Vysoce kvalitní hybridy z Anesia v sobě spojují všechny pozitivní a požadované potřeby pro potenci, výnosu a svůdném aroma. Seedbanka mimo jiné šlechtí a dále zlepšuje nejlepší americké odrůdy.
