Blue Cheese Auto Royal Queen Seeds
Code: RQ BLUE CHEESE AUTO/1 KS RQ BLUE CHEESE AUTO/3 KS RQ BLUE CHEESE AUTO/5 KS RQ BLUE CHEESE AUTO/10 KS RQ BLUE CHEESE AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
Blue Cheese Automatic combines speed with flavour. And, thanks to her resistance against pests and disease, she offers an overall easy growing experience. Enjoy high THC levels and tastes of fruit and pepper.Additional parameters
| Category: | Autoflowering Outdoor Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering |
| Flowering type: | 50/50 |
| Genetic Background: | Blueberry x Cheese x Ruderalis |
| Flowering time: | 6 týdnů, 7 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m |
| Height outdoor: | 0,5-1 m, 1-1,5 m |
| CBD: | Nízké |
| THC: | 16 % |
| Flavor: | Cheese, Fruity, Pepper, Earthy |
| Effect: | Clear, Uplifting |
| Výnos indoor: | 325 - 375 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 60 - 110 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
