Arjan's Haze #1 Green House Seeds
Code: GHSARJANSHAZE1FEM/1 KS GHSARJANSHAZE1FEM/3 KS GHSARJANSHAZE1FEM/5 KS GHSARJANSHAZE1FEM/10 KS Choose variantAdditional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Green House Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | Převážně sativa |
| Genetic Background: | Vietnamese Landrace × Haze |
| Flowering time: | 11 týdnů, 12 týdnů |
| Height Indoor: | 2-3 m |
| CBD: | 0,10 % |
| THC: | 21 % |
| Vlastnosti: | Pro náročné pěstitele |
| Výnos indoor: | 700 g/m² |
| Výnos outdoor: | 1 000 g/rostlina |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
