Amnesia Haze Auto Royal Queen Seeds
Code: RQ AMNESIA HAZE AUTO/1 KS RQ AMNESIA HAZE AUTO/3 KS RQ AMNESIA HAZE AUTO/5 KS RQ AMNESIA HAZE AUTO/10 KS RQ AMNESIA HAZE AUTO/25 KS Choose variantProduct detailed description
Royal Queen Seeds’ Amnesia Haze delivers a powerful mind– body effect that is very relaxing and lasts a long time. Haze lovers will relish a smoke rich in earthy and citrus tones. Two High Times Cannabis Cups (2004 and 2006) are under her belt.Additional parameters
| Category: | Autoflowering Outdoor Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Royal Queen Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Autoflowering |
| Flowering type: | Převážně sativa |
| Genetic Background: | Amnesia x Ruderalis |
| Flowering time: | 7 týdnů, 8 týdnů |
| Height Indoor: | 0,5-1 m |
| Height outdoor: | 1-1,5 m |
| CBD: | Medium |
| THC: | 18 % |
| Flavor: | Herbal, Citrus, Pepper, Earthy |
| Effect: | Clear, Uplifting |
| Výnos indoor: | 350 - 400 gr/m2 |
| Výnos outdoor: | 130 - 180 gr/rostl. |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks, 25 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
