A.M.S. Green House Seeds
Code: GHSAMSFEM/1 KS GHSAMSFEM/3 KS GHSAMSFEM/5 KS GHSAMSFEM/10 KS Choose variantProduct detailed description
A.M.S. - Green House Seeds
Feminizovaná semena
Genotyp: 60% Indica, 40% Sativa
Kříženec: Swiss sativa x Swiss indica
Kvetení: 8-9 týdnů
Sklizeň outdoor: konec září
Additional parameters
| Category: | Feminized Seeds |
|---|---|
| Warranty: | 24m |
| Seedbank: | Green House Seeds |
| Gender: | Feminizovaná |
| Type: | Fotoperioda |
| Flowering type: | 50/50 |
| Genetic Background: | Swiss Sativa × Indica |
| Flowering time: | 8 týdnů, 9 týdnů |
| Harvest Month: | konec září |
| Height Indoor: | 1-1,5 m, 1,5-2 m |
| CBD: | 0,20 % |
| THC: | 20 % |
| Vlastnosti: | Odolné vůči plísni, Pro začátečníky |
| Výnos indoor: | 700 g/m² |
| Výnos outdoor: | 800 g/rostlina |
| Qty per pack: | 1 ks, 3 ks, 5 ks, 10 ks |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
